NOWY HOTEL IMPERIUM

imperium-rzeszow-glowna-4

Imperium to elegancki hotel w Rzeszowie o stylowej architekturze i unikalnych wnętrzach nawiązujących do czasów carskiej Rosji.

Hotel usytuowany jest w cichej i spokojnej okolicy, z dala od ruchu ulicznego i miejskiego hałasu, przy zjeździe z autostrady A4 Rzeszów – Kraków na S19 (drugie rondo od strony Rzeszowa) zaledwie kilometr od granic Rzeszowa oraz 16 km od Lotniska Jasionka.

W największej sali hotelu organizowane są imprezy tematyczne, imprezy firmowe, przyjęcia weselne i urodzinowe, a w hotelowej restauracji można poznawać doskonałe i oryginalne smaki kuchni rosyjskiej i staropolskiej. Hotel zaprasza zarówno Gości biznesowych jak i turystów, zapewnia komfort wypoczynku, a także nocleg w Rzeszowie z idealnym miejscem do pracy.

16487494_1382483348459586_2481323398149101888_o

Hotel dysponuje 37 komfortowymi pokojami zaprojektowanymi w różnych stylach, w tym:

– 7 luksusowymi klimatyzowanymi apartamentami, również dwupoziomowymi,

– 30 jedno, dwu oraz trzyosobowymi, klimatyzowanymi pokojami.

Wszystkie pokoje posiadają bezpłatny dostęp do Internetu  (przewodowego oraz WiFi).

Hotel dysponuje również salami konferencyjno – szkoleniowymi, które są dostosowane do organizacji konferencji, szkoleń, bankietów, imprez integracyjnych, eventów oraz przyjęć okolicznościowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy sale mogące pomieścić do 300 osób.

Dodatkowymi atutami Hotelu są:

– bezpłatny, strzeżony, monitorowany, ogrodzony i oświetlony parking na 100 samochodów,

– plac eventowy o powierzchni 26m x 21m, ogrodzony, z dostępem do energii i zaplecza sanitarnego, z możliwością organizacji imprez plenerowych, wesel, przyjęć okolicznościowych nawet dla 500 osób,

– akceptowany pobyt ze zwierzętami (opłata 50zł).

MAPA DOJAZDU

przycisk-rezerwacjaprzycisk-rezerwacja2